SE 303180.IT - Vlhkostno-teplotný senzor
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 22,85 €
Cena s DPH: 28,10 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny vlhkostno-teplotný senzor s predlženým dosahom a s LCD displejom. Dosah cca. 100 metrov. (Senzor je kompatibilný s prístrojmi s výrobným označením: 30.3039.IT).
Materiál: Plast + kov + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Vlhkosť: | od: 1% do: 99% |
| Teplota: | od: -39,9°C do: +59,9°C |
| Merací cyklus: | Každých 10 sekúnd |
| Frekvencia prenosu dát: | 868 MHz |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 1% rv |
| Presnosť: | ±1°C, ±3% rv v rozsahu 35% až 75% rv |
| Displej senzora: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie senzora: | 2x 1,5 V, typ AA sú súčasťou balenia |
| Dosah senzora: | max. 100 m |
| Spôsoby umiestnenia: | Zavesenie na stenu pomocou skrutiek alebo postavenie na vodorovnú plochu. |
| Hmotnosť: | cca. 79 g |
| Rozmery: | 44 x 24 x 160 mm |
| Iné informácie: | Vlhkostno-teplotný senzor s predlženým dosahom cca. 100 metrov. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie