SE 303120.30 - Teplotný senzor
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 17,07 €
Cena s DPH: 21,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplotný senzor s LCD displejom a snímačom teploty na kábliku 3 metre. Dosah cca. 25 metrov. (Senzor je kompatibilný s prístrojmi s výrobným označením: 30.3009, 30.3012, 30.3014, 30.3015, 30.3016, 30.3018, 30.3019, 35.1018, 35.1024, 35.1026, 35.1032, 35.1035, 35.1041, 35.1044, 35.1048, 35.1053, 35.1064, 98.1006, 98.1011, 98.1032).
Materiál: Plast + kov + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -30°C do: +70°C |
| Počet kanálov: | 1 |
| Merací cyklus: | cca. každých 60 sekúnd |
| Frekvencia prenosu dát: | 433,92 MHz |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Displej senzora: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie senzora: | 2x 1,5 V, typ AAA sú súčasťou balenia |
| Dosah senzora: | max. 25 m |
| Spôsoby umiestnenia: | zavesenie na stenu pomocou skrutiek alebo prilepenie obojstrannou páskou na suchý zips |
| Hmotnosť: | cca. 80 g |
| Rozmery: | 40 x 23 x 128 mm |
| Iné informácie: | Starší model teplotného snímača. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie