401032 - Saunový vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 37,40 €
Cena s DPH: 46,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Saunový vlhkomer kombinovaný s teplomerom.
Materiál: Plast (pochromovaný) + kov + bimetal
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: +20°C do: +120°C |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1% |
| Prevedenie: | Plast (pochromovaný) + kov + bimetal |
| Rozmery: | Ø 130 mm |
| Hmotnosť: | cca. 170 g |
| Iné informácie: | Vlasový vlhkomer s teplomerom pre kontrolu ideálneho prostredia v saune. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie