401004 - Saunový vlhkomer s teplomerom
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 39,02 €
Cena s DPH: 48,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Saunový vlhkomer kombinovaný s teplomerom v masívnom dreve.
Materiál: Plast + kov + drevený masív
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: 0°C do: +120°C |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1% |
| Prevedenie: | Plast + kov + drevený masív |
| Rozmery: | Masív: 240 x 129 mm, prístroje: Ø 90 mm, Ø 90 mm |
| Hmotnosť: | cca. 350 g |
| Iné informácie: | Vlasový vlhkomer s teplomerom vhodné na kontrolu ideálneho prostredia v saune. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie