LED 432036 - svietidlo
Dostupnosť: Na objednávku
Cena bez DPH: 9,76 €
Cena s DPH: 12,00 €
| Galéria |
|
|---|
Príručné LED svietidlo s dosahom svietenia do 45 metrov. Pekné hliníkové prevedenie.
| Výrobca: | TFA |
| Zväčšenie: | Plynule nastaviteľné zaostrenie |
| Svetlo: | 3 Watt LED |
| Dosah svietenia: | až 45 metrov |
| Funkcie: | Tri svetelné režimy (vysoké/nízke/blikajúce svetlo) |
| Prevedenie: | Robustné hliníkové puzdro |
| Napájanie: | 2x 1,5V typ AA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery: | 27 x 27 x 152 mm |
| Hmotnosť: | cca. 77 g |
| Iné informácie: | Odolné voči striekajúcej vode. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie