LED 432029 - svietidlo EXTREM
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 33,33 €
Cena s DPH: 41,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Príručné LED EXTREM svietidlo s dosahom svietenia až do 200 metrov. Vstavané CREE LED svietidlo pre extrémne a jasné osvetlenie.
Toto robustné a spoľahlivé svietidlo by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti. Odolné voči striekajúcej vode.
| Výrobca: | TFA |
| Zväčšenie: | Technológia zoomu pre rozptýlené alebo bodové svetlo |
| Svetlo: | CREE LED |
| Dosah svietenia: | až do 200 metrov |
| Prevedenie: | Robustné hliníkové puzdro s popruhom na zápästie |
| Napájanie: | 3x 1,5V AAA -sú súčasťou balenia |
| Rozmery: | 30 x 30 x 123 mm |
| Hmotnosť: | cca. 101 g |
| Iné informácie: | Pre väčšiu výdrž sa odporúčajú lítiové batérie |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie