DT 301056 mrazenie-chladenie
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 55,93 €
Cena s DPH: 86.00 €68,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Chladiarenský digitálny teplomer so samo-rezným hrotom vhodný na meranie teploty v mrazených potravinách a s kalibračným certifikátom pre chladené a mrazené výrobky. Kalibrovaný v piatich kalibračných bodoch -22°C, -18°C, +2°C, +6°C, +10°C. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka. Vhodný pre gastrozariadenia, školské jedálne, reštaurácie, hypermarkety, supermarkety a pod. Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | TFA |
| Teplota : | od: -50°C do: +150°C |
| Kalibračné body: | -22°C, -18°C, +2°C, +6°C, +10°C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C v rozsahu -20°C až+150°C, ináč 1°C |
| Presnosť: | ±1°C od -30°C do +150°C, ináč ±2°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD displej |
| Napájanie prístroja: | 1,5 V, typ LR44 |
| Rozmery prístroja: | 100 x 50 x 160 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 141 g |
| Iné informácie: | Teplomer s kalibračným certifikátom pre kontrolné účely (chladenie a mrazenie). |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie