DT-1 MIN-MAX ST-01 pre kontrolné účely GASTRO
Dostupnosť: Do 1 týždňa
Cena bez DPH: 105,04 €
Cena s DPH: 152.00 €129,20 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny presný vpichový teplomer s externou sondou na kábliku 1 meter. Teplotný snímač Pt1000. Je určený na meranie teploty vzduchu, kvapaliny a mäkké plastické média. Elektronika má krytie IP66 a sonda IP67. Teplomer sa nabíja cez USB konektor. Kalibrovaný v ôsmich kalibračných bodoch -22°C, -18°C, +2°C, +6°C, +10°C, +60°C, +70°C, +180°C. Kalibračné body je možné zmeniť na žiadosť zákazníka. Vhodný pre kontrolné účely. Chladenie, mrazenie, výdaj stravy a pod. Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | Termoprodukt + kalibrácia ADM s.r.o., Žilina |
| Teplota : | od: -100°C do: +270°C |
| Kalibračné body: | -22°C, -18°C, +2°C, +6°C, +10°C, +60°C, +70°C, +180°C |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť: | ±0,05°C (od -10°C do +100°C) |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno (zvukový a optický) |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Dĺžka kábla: | cca. 1 meter silikónový |
| Trieda ochrany: | Elektronika má krytie IP66 a sonda IP67. |
| Dalšie funkcie: | MIN/MAX, HOLD, ALARM |
| Displej prístroja: | 2-riadkový LCD s podsvietením |
| Napájanie prístroja: | Prístroj je napájaný vstavanou lítiovou batériou 3,7V, 800mAh |
| Rozmery prístroja: | 62 x 120 x 20 mm (len prístroj bez sondy) |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 135 g |
| Iné informácie: | Teplomer s kalibračným certifikátom komplet. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie