TX 602505 - budík s DCF hodinami
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 26,83 €
Cena s DPH: 33,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Budík s riadenými hodinami DCF-77. Veľké číslice s červeným LED podvsietením sú dobre viditeľné aj z väčšej vzdialenosti.
| Výrobca: | TFA |
| Hodiny DCF-77: | áno |
| Kalendár: | mesiac a deň v týždni |
| Formát času: | 12/24 hodinový |
| Nastavenie odchýlky časovej zóny: | +12/-12 hod |
| Budík: | áno |
| Odloženie budenia - Snooze: | áno |
| Displej prístroja: | červené LED s vysokou svietivosťou |
| Napájanie prístroja: | 3x 1,5 V typ AAA (sú súčasťou balenia) + sieťový kábel |
| Rozmery prístroja: | 170 x 110 x 78 mm |
| Hmotnosť: | cca. 360 g |
| Iné informácie: | Super hodiny s budíkom. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie