BA 351158 - Digitálna meteostanica
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 35,77 €
Cena s DPH: 44,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálna meteostanica disponuje nasledovnými vlastnosťami:
Veľký jasný LCD displej s podsvietením
Zobrazenie vonkajšej a vnútornej teploty a vlhkosti
Externý snímač vlhkosti a teploty s dosahom do 100 metrov vo voľnom priestore s LCD displejom
Predpoveď počasia pomocou ikon a so zobrazením atmosférického tlaku a s 12-hodinovou históriou
Rádiom riadené hodiny s 2 časmi budenia, dátumom a dňom v týždni
| Výrobca: | TFA |
| Predpoveď počasia pomocou symbolov: | áno |
| Tlak: | od: 800 hPa do: 1100 hPa |
| Pamäť pre tlak: | 12-hodinový stĺpcový graf |
| Pamäť pre MIN/MAX tlak: | áno |
| Bargraf: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja tlaku: | áno |
| Zobrazenie jednotiek tlaku: | hPa |
| Vlhkosť vnútorná: | od: 1% do: 99% |
| Vlhkosť vonkajšia: | od: 1% do: 99% |
| Pamäť pre MIN/MAX vlhkosť: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja vlhkosti: | áno |
| Teplota vnútorná: | od: -10°C do: +50°C |
| Teplota vonkajšia: | od: -50°C do: +70°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie trendu vývoja teploty: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C, % rv |
| Hodiny DCF-77: | áno |
| Kalendár (deň,mesiac, rok): | áno |
| Budík: | Áno - Dva časy budenia a funkcia odloženia budenia |
| Fázy mesiaca: | áno |
| Rozlíšenie: | 1hPa, 0,1°C, 1% RV |
| Displej prístroja: | 3-riadkový veľký jasný LCD |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Napájanie prístroja: | 3x 1,5V typ AAA - nie sú súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 158 x 26 (57) x 119 (117) mm |
| Hmotnosť prístroja + senzor: | cca. 222g |
| Typ senzora: | SE 303247 - jeden je v balení |
| Maximálny počet senzorov: | 3 |
| Napájanie senzora: | 2x 1,5V typ AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| Dosah senzorov: | max. 100 metrov vo voľnom priestore |
| Iné informácie: | Meteostanica za super cenu |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie