VIT 300 - infračervený teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 47,97 €
Cena s DPH: 77.00 €59,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Praktický digitálny infračervený teplomer v prevedení pištole s laserovým navádzaním. Optická charakteristika 10:1. Rozsah merania: -18°C až +280°C
| Výrobca: | VALUE |
| Teplota: | od: -18°C do: +280°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Doba odozvy: | cca. 500 ms |
| Optická charakteristika: | 10:1 |
| Snímaná plocha: | Ø 1 cm zo vzdialenosti 10 cm |
| Emisivita: | 0,95 pevná |
| Laserové zameriavanie: | áno, 1-bodové |
| Funkcie prístroja: | °C/°F, AutoOFF, Hold, MIN/MAX |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ±2°C, alebo 2%, platí vyššia hodnota |
| Displej prístroja: | 3-riadkový LCD |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Napájanie prístroja: | 1x 9V batéria - je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 175 x 90 x 39 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 110 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie