TE 311128 - Infračervený teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 23,98 €
Cena s DPH: 29,50 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Praktický digitálny infračervený teplomer bez laserového navádzania. Super cena!
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -33°C do: +199°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Doba odozvy: | 1 sekunda |
| Optická charakteristika: | 1:1 |
| Snímaná plocha: | Ø 10 cm zo vzdialenosti 10 cm |
| Emisivita: | 0,95 pevná |
| Laserové zameriavanie: | nie |
| Rozlíšenie: | 0,5°C (od -9,9°C do +199,9°C), ináč 1°C |
| Presnosť teplota: | ± 2°C alebo 2% z hodnoty (ktorákoľvek je väčšia) |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 3V, typ CR 2032 |
| Rozmery prístroja: | 36 x 12 x 91 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 24 g |
| Iné informácie: | Teplomer sa využíva pre rýchle meranie teploty pevných povrchov. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie