TE 311126 - Infračervený teplomer
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 29,11 €
Cena s DPH: 35,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Praktický digitálny infračervený teplomer v tvare pera bez laserového navádzania. Teplomer je vo vodeodolnom prevedení s krytím IP 67.
Materiál: Plast + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -55°C do: +220°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Doba odozvy: | 1 sekunda |
| Optická charakteristika: | 1:1 |
| Snímaná plocha: | Ø 10 cm zo vzdialenosti 10 cm |
| Emisivita: | 0,95 pevná |
| Laserové zameriavanie: | nie |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ± 2°C alebo 2% z hodnoty (ktorákoľvek je väčšia) |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5V, typ LR 44 |
| Rozmery prístroja: | 83 x Ø 20 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 25 g |
| Iné informácie: | Teplomer sa využíva pre rýchle meranie teploty pevných povrchov. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie