TE 311142 - infračervený lekársky teplomer
| Galéria |
![]() |
|---|
Teplomer je ideálny na rýchlu kontrolu telesnej teploty viacerých ľudí. Zvláštnou výhodou je krátka doba odozvy (<0,5 sekundy). Infračervené meracie teplomery sú dnes populárne aj v potravinárskom priemysle, pretože výrobky neprichádzajú do vzájomného kontaktu s teplomerom.
Prístroj vyhovuje nasledujúcim normám:
EN 12470-5 – klinické teplomery a ASTM E1965-1998 - Štandardná špecifikácia pre infračervené teplomery na prerušované určovanie teploty u pacienta.
EN 980: Značky používané na označovanie zdravotníckych pomôcok
EN1041: Informácie dodávané výrobcom zdravotníckych pomôcok
EN 60601-1: Zdravotnícke elektrické zariadenia Časť 1: Všeobecné požiadavky na bezpečnosť (IEC: 60601-1: 1998)
EN 60601-1-2: Zdravotnícke elektrické zariadenia. Časť 1-2: Všeobecné požiadavky na bezpečnosť - Kolaterálna norma, Elektromagnetická kompatibilita, Požiadavky a skúšky zlučiteľnosti (IEC 60601-1-2:2001)
Funkcie prístroja:
Bezkontaktné meranie telesnej alebo povrchovej teploty
Čas merania: <0,5 sekundy
Odporúčané pre meraciu vzdialenosť 5 - 15 cm
Ideálne na rýchle meranie telesnej teploty aj pri veľkom počte osôb
Alarm s akustickým signálom
Veľký displej pre súčasné zobrazenie aktuálnej nameranej teploty a hodnôt pamäte
Podsvietenie
Presnosť ± 0,3 °C ( v rozsahu 30 °C ... 40 °C)
Pamäť pre 32 meraní
Optika: 8 : 1
Merací rozsah pre telo: +32,0°C až +42,5°C
Merací rozsah pre meranie povrchov: +°C až +60°C
| Výrobca: | Dostmann electronic |
| Teplota: | od: 32,0°C do: 42,5°C |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno |
| Pamäť pre namerané teploty: | na 32 meraní |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Doba odozvy: | menej než 0,5 sekundy |
| Optická charakteristika: | 8 : 1 |
| Snímaná plocha: | zo vzdialenosti 8 cm meria plochu Ø 1 cm |
| Funkcie prístroja: | Meranie teploty tepla alebo teploty povrchov, alarm, pamäť na 32 meraní |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť teplota: | ±0,3°C |
| Displej prístroja: | 3-riadkový veľký LCD displej |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5V typ AA - sú súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 46 x 70 x 130 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 156 g |
| Iné informácie: | Pre rýchle a praktické meranie telesnej teploty bez čakania. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie