TE 311119.K - Infračervený teplomer s vpichovou sondou
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 101,63 €
Cena s DPH: 125,00 €
| Galéria |
|
|---|
Infračervený teplomer kombinovaný s vpichovým teplomerom a kalibračným certifikátom od výrobcu DualTemp PRO. Kalibrácia v bodoch -18°C a +2°C.
Materiál: Plast + antikor + elektronika
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -55°C do: +250°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno optický |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Optická charakteristika: | 2,5:1 |
| Snímaná plocha: | Ø 1 cm zo vzdialenosti 2,5 cm |
| Emisivita: | možnosť nastavenia 0,1 – 1,00 |
| Funkcie prístroja: | MIN/MAX/SCAN/LOCK/°C/°F/HOLD/EMIS |
| Reakčný čas: | cca. 1 sekunda pri infračervenom teplomery |
| Rozlíšenie: | 0,2°C (od -9,8°C do +199,8°C), ináč 1°C |
| Presnosť teplota: | infra: ±1°C(-33°C do +65°C), inač ±1,5%, vpichový: ±1°C |
| Displej prístroja: | 2-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V, typ AAA |
| Rozmery prístroja: | 160 x 38 x 22 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 82 g |
| Iné informácie: | Vpichová sonda Typ K, dĺžka cca. 11 cm. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie