TE 311141 - Infračervený teplomer a vlhkomer
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 86,18 €
Cena s DPH: 106,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Teplomer je ideálny na rýchlu kontrolu možnosti vzniku plesní. Slúži na bezkontaktné meranie povrchovej teploty (steny, podlahy, stropy a pod.) Meria okolitú teplotu a relatívnu vlhkosť s možnosťou zobrazenia rosného bodu. LED indikátor, stĺpcový graf, dvojité laserové navádzanie.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -50°C do: +260°C |
| Rosný bod: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F, %rv |
| Doba odozvy: | cca.1 sekunda |
| Optická charakteristika: | 12:1 |
| Snímaná plocha: | Ø 1 cm zo vzdialenosti 12 cm |
| Emisivita: | 0,95 pevná |
| Laserové zameriavanie: | 2-bodové |
| Graf pre vlhkosť: | áno (stlpcový) |
| Upozornenie na možnosť vzniku plesní: | áno (semafór) |
| Funkcie prístroja: | °C/°F, AutoOff (15 min.), LED upozornenie v semaforových farbách, graf vlhkosti, rosný bod |
| Rozlíšenie: | 0,1°C, 0,1% rv |
| Presnosť teplota: | ±3,5°C (v rozsahu -50°C až +20°C) alebo ±1,0°C (v rozsahu +20°C až +260°C) |
| Presnosť vlhkosť: | ±3,5% (v rozsahu 20 až 80% r.v.) |
| Displej prístroja: | 3 – riadkový veľký LCD displej s podsvietením |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Napájanie prístroja: | 1x 9V batéria je súčasťou balenia |
| Rozmery prístroja: | 83 x 60 x 184 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 186 g |
| Iné informácie: | Slúži na bezkontaktné meranie povrchovej teploty (steny, podlahy, stropy a pod.) |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie