Termio 15 USB - záznamový pre chladničku
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 84,31 €
Cena s DPH: 122.00 €103,70 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny záznamový teplomer s LCD displejom. Namerané hodnoty MIN/MAX je možné zobraziť priamo na displeji. Pamäť na 32000 údajov. Softvér LogSoft (na CD alebo voľne stiahnuteľný z webových stránok výrobcu). Prostredie (jazyk): SK, CZE, PL, EN, ESP. Prepojenie s PC cez USB kábel. Kalibračné body pre chladničku: +2°C, +6°C, +10°C
Od 01.01.2021 vystavujeme akreditované kalibračné listy. Naše laboratórium má registračné číslo: (SNAS Reg. No. 736/K-138)
| Výrobca: | Termoproduct |
| Teplota : | od: -30°C do: +70°C |
| Kalibračné body: | +2°C, +6°C, +10°C |
| Rozlíšenie: | 0,01°C |
| Presnosť: | ±0,4°C |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno, optický |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Trieda ochrany: | IP65 |
| Ďalšie funkcie: | MIN/MAX, Logg, GRAF, Alarm |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x lítiová batéria 3,6 V typ 1/2AA (je súčasťou balenia) |
| Rozmery prístroja: | 45 x 100 x 19 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 85 g |
| Iné informácie: | lekárne, VZP, potravinárstvo, gastronómia, laboratória, priemysel ... |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie