G 1791 - teplomer do kompostu
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 269,92 €
Cena s DPH: 332,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Príručný digitálny teplomer do kompostu s robustnou vpichovou sondou o dĺžke 920 mm. Rýchle meranie, vysoké rozlíšenie a presnosť merania. Má funkciu alarmu, MIN/MAX, HOLD a automatické vypnutie.
| Výrobca: | GHM Greisinger |
| Teplota: | od: -70°C do: +250°C |
| Pamäť pre MIN/MAX teplotu: | áno |
| Nastaviteľný teplotný alarm: | áno |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C/°F |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Presnosť: | ±0,1K ±1 číslica v rozsahu -20°C až +100°C, ináč ±2% z meranej hodnoty ±2 číslice |
| Displej prístroja: | 3-riadkový LCD s podsvietením a tvrdeným krytom |
| Podsvietenie displeja: | áno |
| Indikátor slabej batérie: | áno |
| Napájanie prístroja: | 2x 1,5 V typ AA (sú súčasťou balenia) |
| Krytie: | prístroj: IP65, sonda: IP67 |
| Rozmery prístroja: | 108 x 54 x 28 mm bez pripojenia snímača, sonda: 920 x 8 mm |
| Typ senzora: | Pt1000 |
| Iné informácie: | Sonda je pevne zaskrutkovaná v spodnej časti prístroja. T - držadlo |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie