50708 - Digitálny teplomer
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 5,37 €
Cena s DPH: 8.90 €6,60 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny teplomer s uchytením na prísavku. Možnosť použitia ako okenný teplomer alebo do presklených chladiacich alebo mraziacich boxov.
Materiál: plast + elektronika
| Výrobca: | KOCH |
| Teplota: | od: -20°C do: +70°C |
| Zobrazenie v jednotkách: | °C |
| Rozlíšenie: | 0,1°C |
| Displej prístroja: | 1-riadkový LCD |
| Napájanie prístroja: | 1x 1,5 V, typ LR 44 |
| Rozmery prístroja: | 50 x 81 x 30 mm |
| Hmotnosť prístroja: | cca. 35 g |
| Iné informácie: | Lacný okenný teplomer. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie