Brána 358103 pre TFA.me
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 43,90 €
Cena s DPH: 54,00 €
| Galéria |
|
|---|
Vstupná brána Gateway 358103 je určená pre pripojenie až 50-tich senzorov k systému TFA.me.
Bezkáblový prenos zo senzorov a WiFi prenos cez internet k serveru s dátami.
• Napájanie: Adaptér AC/DC 230V/5V, 1A je súčasťou balenia
• Internetové spojenie: WiFi 2,4GHz
• Interval prenosu cez bránu: 5 minút, pevne nastavené
• Pre detailné informácie o celom systéme TFA.me si prosím napíšte na: obchod@adm.sk
| Typ: | 35.8103 |
| Výrobca: | TFA |
| Typ teplotno-vlhkostného senzora: | SE 303900 |
| Teplota: | od: 0°C do: 50°C |
| Vlhkosť: | od: 10% do: 99% |
| Presnosť: | ± 1°C |
| Maximálny dosah senzora 01: | 100 m |
| Napájanie senzora 01: | 2x 1,5 V typ AAA, nie sú súčasťou balenia |
| Napájanie brány: | adaptér 5V/1A |
| Internetová prípojka: | WiFi (2,4GHz) |
| Interval prenosu cez bránu: | 5 minút, pevne nastavené |
| Rozmery brány: | 70 x 69 x 70 mm |
| Hmotnosť brány: | cca. 103 g |
| WeatherHub aplikácia : | internetové stránky |
| Pamäť: | Pamäť až 365 dní |
| Nastaviteľné limity alarmu: | áno |
| Export údajov do formátu: | pdf a txt |
| Kompatibilita so systémom: | akákoľvek, pripojiteľná k www |
| Inštalácia senzorov: | cez zadanie kódu senzora |
| Ľubovoľný počet užívateľov: | áno |
| Upozornenie k batériám: | áno |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie