SET 314005 - teplota, vlhkosť, zrážky, smer a rýchlosť vetra
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 167,80 €
Cena s DPH: 206,40 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Metrologický SET 314005 sa skladá z brány so sieťovým adaptérom a káblom LAN a tri vonkajšie senzory: teplotno-vlhkostný senzor, zrážkomer, veterný senzor na určenie smeru a intenzity vetra. Pomocou bezplatnej aplikácie WeatherHub je možné načítavať aktuálne hodnoty z vašich senzorov až počas 90 dní. V prípade prekročenia nastavených krajných hodnôt budete informovaný “push“ notifikáciou. Senzory meteorologickej stanice podporujú funkciu „WEATHERHUB“ PRO +. Získate tak prístup k ďalším funkciám, ako je napríklad grafika, funkcie maximum/minimum a export dát. Túto súpravu (bránu) je možné doplniť až do 50 vysielačov.
| Typ: | SET 314005 |
| Výrobca: | TFA |
| Obsah balenia: | VL 303303, ZR 303306, SE 303307, Gateway 314000 |
| Typ teplotno-vlhkostného senzora: | VL 303303 (senzor 01) |
| Teplota: | od: -40°C do: +60°C |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 99% rv |
| Presnosť: | ±1°C, ±4% RV |
| Merací interval senzora 01: | každých 7 minút |
| Frekvencia prenosu senzora 01: | 868,3 MHz |
| Maximálny dosah senzora 01: | 200 metrov vo voľnom priestore |
| Maximálne žiarenie senzora 01: | < 25mW |
| Napájanie senzora 01: | 2x 1,5V typ AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery senzora 01: | 41 (83) x 35 (61) x 129 (135) mm |
| Hmotnosť senzora 01: | cca. 42 g |
| Typ zrážkového senzora: | ZR 303306 (senzor 02) |
| Merací rozsah (zrážky): | od: 0 mm/h do: 300 mm/h |
| Rozlíšenie (zrážky): | 0,25 mm |
| Merací interval senzora 02: | každých 7 minút |
| Frekvencia prenosu senzor a02: | 868 MHz |
| Maximálny dosah senzora 02: | 100 metrov vo voľnom priestore |
| Maximálne žiarenie senzora 02: | < 25mW |
| Napájanie senzora 02: | : 2x 1,5V typ AA (nie sú súčasťou balenia) |
| Rozmery senzora 02: | 132 x 132 x 183 g |
| Hmotnosť senzora 02: | cca. 310 g |
| Typ veterného senzora: | SE 303307 (senzor 03) |
| Merací rozsah (rýchlosť vetra): | od: 0,3 m/s do: 50 m/s |
| Rozlíšenie senzora 03: | 0,1 m/s |
| Presnosť senzora 03: | ±1m/s < 8m/s / ±10% ˃ 8m/s (iba pre rýchlosť vetra) |
| Smer vetra: | 16 (s rozlíšením 22,5°) |
| Merací interval senzora 03: | každých 7 minút |
| Frekvencia prenosu senzora 03: | 868 MHz |
| Maximálny dosah senzora 03: | 100 metrov vo voľnom priestore |
| Maximálne žiarenie senzora 03: | < 25mW |
| Napájanie senzora 03: | solárny panel s pevnou nabíjateľnou batériou + 2x 1,5V typ AAA nie sú súčasťou balenia |
| Rozmery senzora 03: | 250 x 150 x 195 mm |
| Hmotnosť senzora 03: | cca. 233 g |
| Typ internetovej brány: | Gateway 314000 |
| Maximálny počet senzorov: | 50 senzorov na jednu bránu |
| Napájanie brány: | Adaptér AC/DC 230V/4V, 0,3A je súčasťou balenia |
| Priemerná aktívna činnosť: | 68,13% |
| Spotreba energie bez záťaže: | < 0,1W |
| Internetová prípojka: | LAN (RJ45) |
| Interval prenosu cez bránu: | maximálne 3,5 minúty, k prenosu dochádza okamžite ak senzor vyšle signál na bránu |
| Rozmery brány: | 40 (45) x 28 (33) x 104 mm |
| Hmotnosť brány: | cca. 66 g |
| WeatherHub aplikácia : | voľne stiahnuteľná zo stránok výrobcu |
| Pamäť: | až 90 dní |
| Nastaviteľné limity alarmu: | áno, upozornenia PUSH v prípade dosiahnutia nastavenej hodnoty alarmu |
| Funkcia PRO: | áno |
| Funkcia PRO obsahuje: | grafika, prehľady, MIN/MAX funkcia, export nameraných údajov |
| Export údajov do formátu: | do formátu CSV na e-mail alebo v ZIP formáte na server |
| Kompatibilita so systémom: | iOS alebo Android |
| Inštalácia senzorov: | jednoduchá inštalácia senzorov cez QR kódy |
| Ľubovoľný počet užívateľov: | áno |
| Upozornenie k batériám: | Pre prenos nameraných hodnôt do smartphonu alebo tabletu je potrebná brána Gateway 314000 |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie

