Valec odmerný tr.B 100ml vysoký, hnedý
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 11,38 €
Cena s DPH: 14,00 €
| Galéria |
|
|---|
Odmerný valec 100 ml, DIN B, vysoký, hnedá stupnica. Sklo SIMAX, šesťhranný podstavec.
Materiál: Sklo
| Výrobca: | SIMAX |
| Objem: | 100 ml |
| Delenie: | 1 ml |
| Presnosť: | ±1 ml |
| Trieda presnosti: | DIN B |
| Materiál: | sklo SIMAX |
| Farba stupnice: | hnedá |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | cca. 32 mm |
| Rozmer h: | cca. 240 mm |
| Hmotnosť: | cca. 140 g |
| Iné informácie: | 151 130 - 1634/BH |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie