PP valec odmerný 500ml vysoký, lisovaná stupnica
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 10,16 €
Cena s DPH: 12,50 €
| Galéria |
|
|---|
Odmerný valec 500 ml, vysoký, transparentný, s lisovanou stupnicou, autoklávovateľný do 121°C. Plastové prevedenie, päťhranný podstavec.
| Objem: | 500 ml |
| Delenie: | 5 ml |
| Trieda presnosti: | B |
| Materiál: | plast PP |
| Farba stupnice: | bez farby, lisovaná |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | päťhran |
| Rozmer d: | 57 mm |
| Rozmer h: | 360 mm |
| Hmotnosť: | cca. 135 g |
| Iné informácie: | 21012061 |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie