PP valec odmerný 250ml vysoký, lisovaná stupnica
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 7,07 €
Cena s DPH: 8,70 €
| Galéria |
|
|---|
Odmerný valec 250 ml, vysoký, transparentný, s lisovanou stupnicou, autoklávovateľný do 121°C. Plastové prevedenie, päťhranný podstavec.
| Objem: | 250 ml |
| Delenie: | 2 ml |
| Presnosť: | ±2 ml |
| Trieda presnosti: | B |
| Materiál: | plast PP |
| Farba stupnice: | bez farby, lisovaná |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | cca. 44 mm |
| Rozmer h: | cca. 314 mm |
| Hmotnosť: | cca. 85 g |
| Iné informácie: | 21012051 |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie