PP valec odmerný 100ml vysoký, lisovaná stupnica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 5,61 €
Cena s DPH: 6,90 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Odmerný valec 100 ml, vysoký, transparentný, s lisovanou stupnicou, autoklávovateľný do 121°C. Plastové prevedenie, päťhranný podstavec.
| Objem: | 100 ml |
| Delenie: | 1 ml |
| Presnosť: | ±1 ml |
| Materiál: | PP - plast |
| Farba stupnice: | lisovaná |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | päťhran |
| Rozmer d: | cca. 32 mm |
| Rozmer h: | cca. 250 mm |
| Hmotnosť: | cca. 44 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie