PP valec odmerný 1000ml vysoký, lisovaná stupnica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 17,40 €
Cena s DPH: 21,40 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Odmerný valec 1000 ml, vysoký, transparentný, s lisovanou stupnicou, autoklávovateľný do 121°C. Plastové prevedenie, päťhranný podstavec.
| Objem: | 1000 ml |
| Delenie: | 10 ml |
| Presnosť: | ±10 ml |
| Trieda presnosti: | B |
| Materiál: | plast PP |
| Farba stupnice: | bez farby, lisovaná |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | päťhran |
| Rozmer d: | cca. 69 mm |
| Rozmer h: | cca. 438 mm |
| Hmotnosť: | cca. 202 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie