Valec odmerný tr.B 500ml vysoký, hnedý
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 20,73 €
Cena s DPH: 25,50 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Odmerný valec 500 ml, DIN B, vysoký, hnedá stupnica. Sklo SIMAX, šesťhranný podstavec.
| Výrobca: | SIMAX |
| Objem: | 500 ml |
| Delenie: | 5 ml |
| Presnosť: | ±5 ml |
| Trieda presnosti: | DIN B |
| Materiál: | sklo SIMAX |
| Farba stupnice: | hnedá |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | cca. 54 mm |
| Rozmer h: | cca. 380 mm |
| Hmotnosť: | 451 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie