Valec odmerný tr.B 250ml vysoký, biely
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 15,04 €
Cena s DPH: 18,50 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Odmerný valec 250 ml, DIN B, vysoký, biela stupnica. Sklo SIMAX, šesťhranný podstavec.
| Objem: | 250 ml |
| Delenie: | 2 ml |
| Presnosť: | ±2 ml |
| Trieda presnosti: | DIN B |
| Materiál: | sklo SIMAX |
| Farba stupnice: | biela |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | 41 mm |
| Rozmer h: | 420 mm |
| Hmotnosť: | cca. 233 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie