Valec odmerný tr.B 100ml vysoký, biely
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 11,38 €
Cena s DPH: 14,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Odmerný valec 100 ml, DIN B, vysoký, biela stupnica. Sklo SIMAX, šesťhranný podstavec.
Materiál: Sklo
| Objem: | 100 ml |
| Delenie: | 1 ml |
| Presnosť: | ±1 ml |
| Trieda presnosti: | DIN B |
| Materiál: | sklo SIMAX |
| Farba stupnice: | biela |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | 32 mm |
| Rozmer h: | 240 mm |
| Hmotnosť: | cca. 140 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie