Valec odmerný tr.B 1000ml vysoký, biely
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 34,80 €
Cena s DPH: 42,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Odmerný valec 1000 ml, DIN B, vysoký, biela stupnica. Sklo SIMAX, šesťhranný podstavec.
| Objem: | 1000 ml |
| Delenie: | ±10 ml |
| Trieda presnosti: | DIN B |
| Materiál: | sklo SIMAX |
| Farba stupnice: | biela |
| Prevedenie: | valec vysoký |
| Podstavec: | šesťhran |
| Rozmer d: | 67 mm |
| Rozmer h: | 465 mm |
| Hmotnosť: | cca. 840 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie