LX 313000 - luxmeter
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 96,59 €
Cena s DPH: 118,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny luxmeter LX 313000 „LM37“ sa dá použiť všade tam, kde je dôležité správne osvetlenie. Využitie: fotografické štúdia, filmové štúdia, v práci, v obývacej izbe alebo na predajniach (napríklad mäsa, zeleniny a pod.), všade kde je potrebné správne osvetlenie aby sa nemuseli namáhať naše oči.
| Výrobca: | TFA |
| Rozsah merania 1: | 0,00 až do 39,99/399,9/3999/39990 lx |
| Rozsah merania 2: | 0,000 až do 3,999/39,99/399,9/3999 fc |
| Rozlíšenie: | 0,01 lx až 10 lx; 0,001 fc až 1 fc |
| Presnosť: | ±3% rdg až ±5 dgts |
| Doba odozvy: | 0,5 sekundy |
| Detektor svetla: | Si fotodióda |
| Prevádzková teplota: | 0°C až +40°C |
| Prevádzková vlhkosť: | 0 až 80% RH |
| Skladová teplota a vlhkosť: | -10°C až + 50°C, 0 až 70% RH |
| Okolité podmienky: | Nadmorská výška do 2000 m, Relatívna vlhkosť max. 90% |
| Funkcie: | CAL, HOLD, RANGE, lx/fc |
| Displej prístroja: | 3-riadkový LCD displej |
| Indikátor slabej batérie: | áno |
| Napájanie batériové: | 1x 9V batéria typ IEC 6F22 |
| Rozmery: | 50 x 30 x 190 mm |
| Hmotnosť: | cca. 147 g |
| Spĺňa normy: | V súlade s EMC |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie