SM 312003 - digitálny hlukomer
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 52,85 €
Cena s DPH: 65,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Digitálny príručný hlukomer SM 312003 je možné použiť všade tam, kde je potrebné určiť hladinu zvuku. Či už ide o hluk stroja, hluk prostredia, hluk lietadla alebo hluk na pracovisku. S týmto prístrojom je možné spoľahlivo merať veľmi tiché aj veľmi hlasné zdroje hluku. Merací rozsah sa automaticky prispôsobí.
| Výrobca: | TFA |
| Merací rozsah: | od: 30dB do: 130 dB |
| Frekvenčný rozsah: | od: 31,5 Hz do: 8 kHz |
| Rozlíšenie: | 0,1 dB |
| Presnosť: | ± 1.4 dB (za referenčných podmienok, 94 dB @ 1 kHz) |
| Použitý mikrofón: | ½ palcový kondenzátorový mikrofón |
| Reakčný čas: | 0,5 sek. |
| Frekvenčná rovnováha: | A |
| Displej: | 3-riadkový LCD s podsvietením (30 sekúnd) |
| Funkcie: | MAX / MIN / HOLD |
| Prevádzková teplota: | -20 až +60°C |
| Prevádzková vlhkosť: | 10 až 90% relatívnej vlhkosti |
| Meranie do nadmorskej výšky: | max. 2000 metrov |
| Skladovacia teplota: | -10 až +60°C |
| Napájanie batériové: | 1x 9V batéria - je súčasťou balenia |
| Rozmery: | 52 x 35 x 155 mm |
| Hmotnosť: | cca. 115 g - iba prístroj |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie