SET – Námorný dizajn – nehrdzavejúca oceľ
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 107,97 €
Cena s DPH: 147.60 €132,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
SET z nehrdzavejúcej ocele v námornom dizajne pozostáva z nasledovných komponentov:
294024 – barometer MARITIM
441018 – vlhkomer MARITIM
192025 – teplomer MARITIM
603014 – hodiny MARITIM
Rozmery všetkých komponentov: Rozmery: Ø 140 x 56 mm / Ø 95 mm
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | -15°C až +55°C |
| Vlhkosť: | 0% až 100% relatívnej vlhkosti |
| Tlak: | 970 hPa až1040 hPa |
| Čas: | 12-hodinový analógový formát |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1% rv, 1 hPa, 1 minúta |
| Prevedenie: | z nehrdzavejúcej ocele v námornom dizajne |
| Rozmery prístrojov: | Ø 140 x 56 mm / Ø 95 mm |
| Hmotnosť: | Spolu: cca. 768 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie