453004-O - Meteostanica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 82,93 €
Cena s DPH: 102,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová meteostanica SHERATON s hodinami QUARTZ na masívnom dreve v prevedení ORECH. Má praktické využitie pri meraní tlaku, vlhkosti a teploty prostredia.
Materiál: Masív + plast + kov + kapilára
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: 0°C do: +50°C, od: 20°F do: 120°F |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Tlak: | od: 940 hPa do: 1060 hPa, od: 71 mmHg do: 80 mmHg |
| Čas: | 12 hodinový analóg |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1%, 1hPa, 0,1 mmHg, 1 minúta |
| Prevedenie: | Drevený masív (ORECH) + plast + kov + mechanické časti + kapilára |
| Rozmery masívu: | 585 x 155 x 40 mm |
| Rozmery prístrojov: | 135 x 19 mm, Ø 70 mm, Ø 135 mm, Ø 70 mm |
| Hmotnosť: | cca. 829 g |
| Iné informácie: | Hodiny sú napájané batériou 1,5 V typ AA (je súčasťou balenia). |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie