451001 - Meteostanica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 17,89 €
Cena s DPH: 32.00 €22,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová meteostanica zložená s barometra a teplomera v prevedení masívny dub.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: 0°C do: +40°C |
| Tlak: | od: 940 hPa do: 1060 hPA |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1hPA |
| Prevedenie: | Drevený masív: DUB |
| Rozmery masívu: | 100 x 145 mm |
| Rozmery prístrojov: | Ø 70 mm (barometer) |
| Hmotnosť: | cca. 200 g |
| Iné informácie: | Posledné 2 kusy |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie