202047-CH - Meteostanica SPUTNIK
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 203,25 €
Cena s DPH: 250,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Meteostanica SPUTNIK v chromovom prevedení a v plexisklovom korpuse. Otočný podstavec. Kombinácia: barometer + vlhkomer + teplomer.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -15°C do: +55°C, od: +15°F do: +125°F |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% rv |
| Tlak: | od: 960 hPa do: 1070 hPA, od: 280 inch do: 319 inch |
| Rozlíšenie: | 1°C, 2°F, 1%, 1hPA, 1 inch |
| Rozmery: | Ø 126 x 200 mm |
| Hmotnosť: | cca. 565 g |
| Iné informácie: | Perfektný darček |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie