203015 - MINI meteostanica
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 28,46 €
Cena s DPH: 35,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Mini meteorologická stanica s možnoťou postavenia na stôl alebo zavesenia na stenu
S barometrom, teplomerom a vlhkomerom
Barometer slúži pre miestnu predpoveď počasia
Monitorovanie teploty a vlhkosti v miestnosti ( v interiéry).
Prístroj je kompletne vyrobený v Nemecku.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | -20°C až +60°C |
| Vlhkosť: | 10 až 90% rv |
| Tlak: | 980 až 1040 hPA |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1% rv, 1hPa |
| Prevedenie: | strieborné antracitové |
| Rozmery: | 54 x 35 x 166 mm |
| Hmotnosť: | cca. 116 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie