202045 - Vonkajšia meteostanica
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 46,34 €
Cena s DPH: 57,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Meteostanica vyrobená z hliníka so skleneným predným krytom
3-kombinácia: barometer, teplomer a vlhkomer
Meria tlak vzduchu, teplotu a vlhkosť
Má presný domatický pohyb barometra
Je odolná voči poveternostným vplyvom
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | -40°C až +60°C |
| Vlhkosť: | 0 až 100% r.v. |
| Tlak: | 980 až 1040 hPa |
| Rozlíšenie: | 1°C / 1% r.v. / 1hPa |
| Prevedenie: | hliník a sklo |
| Rozmery: | 146 x 70 x 216 mm |
| Hmotnosť: | cca. 461 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie