202046 - Vonkajšia meteostanica
Dostupnosť: Do 2 týždňov
Cena bez DPH: 44,72 €
Cena s DPH: 55,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová vonkajšia meteostanica vyrobená z nerezovej ocele 202046
Táto kvalitná meteostanica s kovovým krytom a skleneným predným krytom je ideálna pre vonkajšie použitie. Je to trojkombinácia: barometer, teplomer a vlhkomer.
Barometer meria tlak vzduchu a umožňuje zobraziť miestnu predpoveď počasia pomocou ikon. Zatiaľ čo počasie sa zlepšuje so zvyšujúcim sa tlakom vzduchu, klesajúci tlak vzduchu znamená, že by ste mali očakávať zhoršenie počasia. Teplomer a vlhkomer ukazuje vonkajšiu teplotu a vlhkosť. Získate tak komplexný obraz o súčasnej a budúcej predpovedi počasia.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | -25°C až +55°C |
| Vlhkosť: | 0 až 100% r.v. |
| Tlak: | 960 až 1060 hPa / 720 až 790 mbar |
| Rozlíšenie: | 1°C / 1% r.v. / 1 hpa / 1 mba |
| Prevedenie: | antikor, sklo |
| Rozmery: | 142 x 70 x 225 mm |
| Hmotnosť: | cca. 569 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie