202027-H vonkajšia a vnútorná meteostanica
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 67,32 €
Cena s DPH: 82,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Nadčasová dizajnová meteostanica vyrobená z kovu a skla
Povrchová úprava s efektom hrdze
S barometrom, teplomerom a vlhkomerom
Presný Domatic-Barometer pre predpoveď počasia
Odolná voči poveternostným vplyvom
Tento elegantný kúsok doplní každý dekor a uplatní sa v obývačke, ale aj na balkóne či terase.
Barometer meria tlak vzduchu a umožňuje predpoveď počasia v miestnej lokalite
Stanica je kompletne vyrobená v Nemecku
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | -30°C až +50°C |
| Vlhkosť: | 0 až 100% rv |
| Tlak: | 980 hPa až 1040 hPa |
| Rozlíšenie: | 1°C / 1% rv / 1hPa |
| Prevedenie: | kombinácia kovu a skla s povrchovou úpravou s efektom hrdze |
| Rozmery: | 160 x 46 x 160 mm |
| Hmotnosť: | cca. 330 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie