201087-D - meteostanica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 40,65 €
Cena s DPH: 50,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Meteostanica na masívnom dreve v prevedení DUB. Rozmery komponentov: Ø 70 /7 0 mm.
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: 0°C do: +40°C |
| Vlhkosť: | od: 20% do: 100% r.v. |
| Tlak: | od: 970 hPa do: 1040 hPa, od 730 mmHg do: 780 mmHg |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1%, 1 hPa, 1 mmHg |
| Prevedenie: | dubový masív + prístroje |
| Rozmery masívu: | 120 x 36 x 195 mm |
| Rozmery prístrojov: | Ø 70/70 mm |
| Hmotnosť: | cca. 342 g |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie