201082-AA - Meteostanica
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 80,49 €
Cena s DPH: 99,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová meteostanica na hliníku a masívnom dreve v prevedení ANTRACID + HLINÍK a pochromované prístroje.
Materiál: Masív + plast + kov
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -10°C do: +50°C |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Tlak: | od: 980 hPa do: 1040 hPa |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1%, 1hPa |
| Prevedenie: | Drevený masív (ANTRACID + HLINÍK) + plast + kov + mechanické časti |
| Rozmery masívu: | 392 x 130 x 62 mm |
| Rozmery prístrojov: | Ø 80 mm, Ø 80 mm, Ø 80 mm |
| Hmotnosť: | cca. 676 g |
| Iné informácie: | Exkluzívna meteostanica s praktickým využitím merania tlaku, vlhkosti a teploty prostredia. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie