201053-PB - Meteostanica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 63,41 €
Cena s DPH: 78,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová meteostanica na masívnom dreve v prevedení PRÍRODNÝ BUK + strieborná farba a pochromované prístroje.
Materiál: Masív + plast + kov
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -10°C do: +50°C |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Tlak: | od: 980 hPa do: 1040 hPA |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1%, 1hPa |
| Prevedenie: | Drevený masív (PRÍRODNÝ BUK + STRIEBORNÁ FARBA) + plast + kov + mechanické časti |
| Rozmery masívu: | 355 x 120 x 20 mm |
| Rozmery prístrojov: | Ø 80 mm, Ø 80 mm, Ø 80 mm |
| Hmotnosť: | cca. 648 g |
| Iné informácie: | Analógová meteostanica s praktickým využitím merania tlaku, vlhkosti a teploty prostredia. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie