201051-D - Meteostanica
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 34,96 €
Cena s DPH: 43,00 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Meteostanica na masívnom dreve v prevedení DUB.
Materiál: Masív + plast + kov
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: 0°C do: +40°C |
| Vlhkosť: | od: 20% do 100% |
| Tlak: | od: 940 hPa do: 1060 hPa, od 700 mmHg do: 790 mmHg |
| Rozlíšenie: | 1°C, 5%, 1hPa, 1mmHg |
| Prevedenie: | Drevený masív (DUB) + plast + kov + mechanické časti |
| Rozmery masívu: | 170 x 90 x 21 mm |
| Rozmery prístrojov: | Ø 70 mm, Ø 70 mm |
| Hmotnosť: | cca. 177 g |
| Iné informácie: | Analógová meteostanica s praktickým využitím merania tlaku, vlhkosti a teploty prostredia. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie