201040-PD - Meteostanica
Dostupnosť: Do 1 mesiaca
Cena bez DPH: 45,85 €
Cena s DPH: 56,40 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová meteostanica SHERATON na masívnom dreve v prevedení PRÍRODNÝ DUB.
Materiál: Masív + plast + kov + kapilára
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -10°C do: +50°C, od: 20°F do: +100°F |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Tlak: | od: 940 hPa do: 1060 hPa, od: 71 mmHg do: 80 mmHg |
| Rozlíšenie: | 1°C, 1%, 1 hPa, 0,1 mmHg |
| Prevedenie: | Drevený masív (PRÍRODNÝ DUB) + plast + kov + mechanické časti + kapilára |
| Rozmery masívu: | 390 x 105 x 30 mm |
| Rozmery prístrojov: | 100 x 19 mm, Ø 90 mm, Ø 50 mm |
| Hmotnosť: | cca. 326 g |
| Iné informácie: | Analógová meteostanica s praktickým využitím merania tlaku, vlhkosti a teploty prostredia. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie