201037-O - Meteostanica
Dostupnosť: Máme skladom
Cena bez DPH: 47,80 €
Cena s DPH: 58,80 €
| Galéria |
![]() |
|---|
Analógová meteostanica DOMATIC SHERATON na masívnom dreve v prevedení ORECH.
Materiál: Masív + plast + kov + kapilára
| Výrobca: | TFA |
| Teplota: | od: -5°C do: +50°C, od: 20°F do: +120°F |
| Vlhkosť: | od: 0% do: 100% |
| Tlak: | od: 970 hPa do: 1040 hPA, od: 730 mmHg do: 780 mmHg |
| Rozlíšenie: | 1°C, 2°F, 1%, 1hPA, 1 mmHg |
| Prevedenie: | Drevený masív (ORECH) + plast + kov + mechanické časti + kapilára |
| Rozmery masívu: | 460 x 125 x 30 mm |
| Rozmery prístrojov: | 135 x 19 mm, Ø 105 mm, Ø 50 mm |
| Hmotnosť: | cca. 527 g |
| Iné informácie: | Analógová meteostanica s praktickým využitím merania tlaku, vlhkosti a teploty prostredia. |
Môj Košík | 0 položiek









Kliknite na obrázok pre zväčšenie